Po izključitvi Nukića potop Olimpije proti zadnjim Radomljam

RTV Slovenija pred 24 dnevi  |  To. G.

Po sedmih zaporednih porazih Radomelj je Olimpija razmišljala le o prevzemu vodstva na lestvici, a po izključitvi dvakratnega strelca Nukića so "mlinarji" uprizorili preobrat za senzacionalno zmago zadnjeuvrščenih sredi Stožic s 3:2.

Olimpija bi z zmago na uvodni tekmi 11. kroga nad zadnjimi Kalcerjem Radomljami vsaj za en dan skočila na vrh Prve lige Telemach. Tako je kazalo vse do 82. minute, ko si je drugi rumeni karton in s tem izključitev prislužil novi vodilni strelec Prve lige Mustafa Nukić. Sledila je še druga katastrofalna napaka ožje Olimpijine obrambe ma.tekmi in s tem izenačenje gostov, ki pa so nato v 87. minuti hitro dosegli še zmagoviti evrogol v izvedbi Ivana Šarića. Tekmo so v