Kosićevi v Celju zapravili prednost dveh golov, Bravo na vrhu

SiolNET pred 25 dnevi  |  Rok Plestenjak, S. K., Ja. M.

Nogometaši Celja z novim trenerjem Simonom Sešlarjem so v sklepnem dejanju 11. kroga gostili Tabor, ki ga vodi Dušan Kosić, ki se je tako prvič po slabem letu vrnil v knežje mesto, tekma pa se je končala z neodločenim izidom 2:2. Na vrhu razpredelnice je po zmagi v Kidričevem Bravo, Domžale so ob predstavitvi nove uradne himne po norem preobratu remizirale z Mariborom (3:3), Koper pa je prekinil niz dveh zaporednih porazov s točko pri prvaku Muri (0:0). Za največjo senzacijo kroga so poskrbele

1. SNL, 10. krog 2. SNL, 9. krog Kosić se je vrnil v Celje na dvoboj s Sešlarjem V knežjem mestu se je prvič, odkar je prekinil sodelovanje z ''rumeno-modrimi'' (pozneje so vse bolj pogosto ''rdeči''), ki jih je popeljal do zgodovinskega državnega naslova, vrnil Dušan Kosić. Ljubljančan zdaj vodi sežanski Tabor, s katerim je odlično začel prvoligaško zgodbo, in tudi danes mu je do 75. minute kazalo dobro. Tabor je namreč po zadetkih Dina Stančića vodil že z 2:0,