Ronaldo dokončal veliki preobrat Man Uniteda proti Atalanti

RTV Slovenija 20.10.2021  |  To. G.

Po pol ure je bil Manchester United v izgubljenem položaju proti Atalanti z Iličićem, a v drugem polčasu so se rdeči vragi vrnili v velikem slogu, po 0:2 izenačili, nato pa je v 81. z glavo neubranljivo za končnih 3:2 zadel kdo drug kot Cristiano Ronaldo.

Atalanta je po pol ure vodila z 2:0, a v drugem polčasu se je Manchester United v velikem slogu vrnil v igro in izenačil na 2:2. Povedla je v 15. minuti, ko je v akciji sodeloval tudi Iličić. Kranjčan je s sijajno globinsko podajo na desni strani našel Davideja Zappacosto, ta je podal v sredino, pred vrati pa je iz bližine zadel Mario Pašalić. V 29. minuti je vodstvo gostov povišal Merih Demiral, ki je mrežo zatresel z glavo po strelu iz kota. 53. minuta je