Angleži in Italijani na derbiju brez golov, tretji remi Nemcev

24ur pred 22 dnevi

V osrednjih dvobojih sporeda nogometne Uefine Lige narodov so v ligi A vse reprezentance iztržile po točko. V skupini 3 je Anglija v Wolverhamptonu gostila Italijo. Reprezentanci sta se razšli brez golov (0:0), remi je bil tudi na tekmi Madžarske in Nemčije (1:1). Tudi v drugi skupini lige A ni bilo zmagovalcev, Wales in Belgija sta igrala 1:1, Nizozemska in Poljska pa 2:2.

V skupini 3 lige A je tako lestvica po treh krogih zelo zgoščena, saj ima Italija pet točk, Madžarska štiri, Nemčija - vse tri dosedanje tekme je končala z enakim izidom 1:1 - tri in Anglija dve. Madžari so, potem ko so doma premagali Anglijo, na svojem terenu odščipnili še točko Nemcem. Zsolt Nagy je povedel svojo ekipo v vodstvo v šesti minuti, že tri minute pozneje je izenačil Jonas Hofmann. Nemčija je sicer imela terensko premoč, toda jalovo in do konca tekme