Tjaša Kysselef danes peta v Kopru

SiolNET pred 13 dnevi  |  STA

Slovenska telovadka Tjaša Kysselef, edina današnja finalistka svetovnega pokala v Kopru, je solidno opravila nastop na gredi. Po dveh začetnih izgubah ravnotežja je nadaljevala bolj zanesljivo in z oceno 11,500 točke zasedla peto mesto. Zmagala je Madžarka Szofia Kovacz (13,650), ki je v soboto slavila tudi na preskoku in dvovišinski bradlji.

Sportal Dvojne slovenske stopničke v Kopru Gred se je vnovič pokazala kot najbolj tvegano orodje, saj so prve štiri finalistke po vrsti padle z gredi. Šele slovenska telovadka je bila prva, ki v sestavi ni imela padca. Potem so se nastopi stopnjevali, tudi na tem orodju pa je bila najboljša Kovaczeva, ki je tako letos slavila še tretjo zmago v Areni Bonifika. Slovenski tabor je tako celotno tekmovanje sklenil z dvema kolajnama. Kysselefova je na preskoku osvojila