Topničarji sezono začeli z dvema goloma in tremi točkami

RTV Slovenija pred 6 dnevi  |  S. J.

V Londonu se je začela nova sezona angleškega nogometnega prvenstva. Arsenal, eden od tihih favoritov sezone, je na gostovanju pri mestnem tekmecu Crystal Palaceu slavil z 2:0.

Topničarji še šest let niso končali na prvih štirih mestih, letos so se dobro okrepili in so pripravljeni, da se znova borijo za najvišja mesta. Na prvi tekmi novega angleškega prvenstva so bili dobro razpoloženi, saj so pritisnili od samega začetka. Prvega zadetka so se veselili v 20. minuti, po podaji s kota je žogo z glavo pred vrata poslal Oleksandr Zinčenko, prav tako z glavo pa jo je v mrežo preusmeril Gabriel Martinelli. V drugem polčasu je bila igra dokaj