Osem minut brez točke, a na krilih mladih do zmage za 18

SiolNET pred 5 dnevi  |  M. P.

Slovenska košarkarska reprezentanca je na drugi pripravljalni tekmi za EuroBasket 2022 s 70:52 premagala Črno goro, pa čeprav je imela v tretji četrtini skoraj osem kriznih minut, ko ni dala niti točke. Z devetimi točkami sta bila prva strelca Slovenije Jurij Macura in Gregor Hrovat. Goran Dragić je tekmo spremljal iz prve vrste.

Sportal Dragić o nastopu na EuroBasketu: Zoki je bil najbolj tečen komentarji: 10 Pripravljalna tekma, Celje (Zlatorog): Sobota 6. avgust: Slovenija : Črna gora 70:52 Macura in Hrovat 9, Glas 8, Dimec 7, Ščuka in Samar po 6; Radović 16, Radebaugh 14 V Celju je tudi že Goran Dragić. Foto: Sportida Drugi teden priprav varovancev Aleksandra Sekulića se končuje s tekmo v celjskem Zlatorogu s Črno goro. Podobno kot proti Nizozemski bodo več priložnosti za igro dobili