Real dobil vroči mestni derbi

Delo pred 15 dnevi

V mestnem derbiju v Madridu so nogometaši Reala premagali Atletico Madrid z 2:1 in vpisali deveto zaporedno zmago. Jan Oblak pravočasno nazaj za Slovenijo.

Nogometaši Real Madrida nadaljujejo niz zmag na začetku sezone. V mestnem derbiju v Madridu so premagali Atletico Madrid z 2:1 in vpisali deveto zaporedno zmago oziroma šesto v španskem prvenstvu. Slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, ki se je po štirinajstdnevni odsotnosti zaradi poškodbe vrnil med vratnici, je moral dvakrat po žogo v svojo mrežo. Prvič je zadel Rodrygo v 18. minuti, drugič pa Federico Valverde v 36. minuti. Končni izid tekme je v 83. minuti