Rdeča krila po podaljšku do zmage v Madison Square Gardnu

Dnevnik pred 20 dnevi  |  STA STA

Hokejisti Detroit Red Wings so dosegli sedmo zmago v sezoni, ko so na gostovanju v Madison Square Gardnu po podaljšku s 3:2 premagali New York Rangers.

Junak večera za goste je bil Dominik Kubalik, ki je dosegel odločilni zadetek po 2:43 minute podaljšane igre. Z zmago rdeča krila v atlantski skupini zaostajajo le za Boston Bruins. Pred tem sta se v New Yorku med strelce za goste v drugi tretjini vpisala Matt Luff in Pius Suter, Detroitu pa je po zaostanku z 0:2 v uvodni tretjini uspel popoln preobrat. Nemški branilec Moritz Seider je k zmagi dodal dve podaji, vratar srbskih korenin Američan Alex Nedeljkovic pa je