V ponovitvi finala minule sezone boljši Real Madrid

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  T. J.

Košarkarji madridskega Reala so v 7. krogu Evrolige na domačem parketu s 94:85 premagali Anadolu Efes. Aktualni prvaki so doživeli peti poraz v tej sezoni.

Kraljevi klub je vodil celo tekmo. Najvišja prednost je znašala 15 točk na začetku drugega polčasa, toda še v tretji četrtini so Carigrajčani prišli na -4. Gostitelji so hitro reagirali in v zadnji četrtini povedli z dvomestno razliko ter si zagotovili mirno končnico. Gabriel Deck in Vincent Poirier sta bila prva strelca Madridčanov, na drugi strani jih je 25 dal Will Clyburn. Barcelona je slavila na zahtevnem gostovanju v Tel Avivu. Katalonci so zmagali s 86:79,