Dobra ura in Đoković je že v polfinalu, upanje ohranja tudi Cicipas

SiolNET pred 13 dnevi  |  STA, B. B., M. P.

Novak Đoković se je z zmago nad Andrejem Rubljovom že uvrstil v polfinale sklepnega turnirja teniške sezone. Od Rusa je bil boljši s 6:4 in 6:1. V večernem delu je Stefanos Cicipas premagal Daniila Medvedjeva in ohranil upanje za uvrstitev v polfinale.

Sportal Še drugi poraz Nadala, za Ruuda pa druga zmaga po pravi drami Novaku Đokoviću je odločilni odvzem servisa uspel v 10. igri. V drugem nizu je Srb hitro povedel s 3:0, nato tekmecu iz Rusije odvzel še servis za 5:1 in po uri in devetih minutah je bil zmagovalec znan. Đoković je na turnirju sicer resda šele sedmi nosilec, a za številne favorit tega tekmovanja. Na sklepnem turnirju moške karavane nastopa že 15. v karieri, želi pa si šesti naslov in izenačenje