Odbojkarji ACH Volleyja kljub spodbudni igri niso bili kos veliki Perugii

24ur 11.01.2023

Odbojkarji ACH Volleyja so v 5. krogu skupine E Lige prvakov v domačem Tivoliju z 1:3 (-21, -15, 23, -15) izgubili proti favorizirani Sir Sicoma Monini Perugii, ki je tako dobila še 26. zaporedno tekmo v vseh tekmovanjih in si je pred zadnjim krogom s peto zmago že zagotovila prvo mesto v skupini.

Slovenski prvaki bodo o tem, ali bodo na koncu zasedli drugo ali tretje mesto oziroma ali bodo sezono nadaljevali v izločilnih bojih lige prvakov ali četrtfinalu pokala Cev, odločali čez 14 dni, ko bodo v zadnjem krogu gostovali pri Ziraat Bank Ankari. Turška ekipa je tokrat doma premagala Powervolleys Düren s 3:0 in Nemce pustila brez možnosti za napredovanje. Perugia, sicer svetovni prvak, tudi v Ljubljani ni ničesar prepustila naključju. Čeprav tudi tokrat ni