Šest zadetkov, a brez zmagovalca na derbiju med Juvetom in Atalanto

24ur 22.01.2023

Nogometaši Sampdorie in Udineseja so odprli nedeljsko dogajanje v Serie A. V napeti tekmi je edini zadetek za goste v 88. minuti dosegel Kingsley Ehizibue. Jaka Bijol je za Udinese igral vso tekmo. Sandi Lovrić je vstopil v 69. minuti. V večernem terminu sta Juventus in Atalanta remizirala (3:3), dva gola je za goste dosegel Ademola Lookman.

Angel di Maria, Arkadiusz Milik in Danilo so bili strelci za Juventus, slednji je na 3:3 izenačil v 65. minuti. Pri ekipi iz Bergama je dvakrat zadel Ademola Lookman, enkrat pa Joakim Maehle. Sampdoria, pri kateri tokrat niti na klopi ni bilo mladega slovenskega vratarja Martina Turka, je izgubila še sedmo zaporedno tekmo na domačem terenu, tako da ostaja predzadnja pri zgolj devetih točkah. To je najdaljše obdobje v zgodovini Sampdorie, v katerem ta ni prišla do