Najstnik zrežiral veliko zmago Empolija na San Siru, polom Milana proti Laziu

RTV Slovenija 23.01.2023  |  A. G.

Nogometaši Interja so doživeli hladno prho v 19. krogu Serie A. Na San Siru so izgubili proti Empoliju z 0:1. Milan Škriniar je že v prvem polčasu prejel dva rumena kartona in v drugem delu so bili črno-modri nemočni. Lazio je kar s 4:0 premagal Milan.

Petar Stojanović je v ponedeljek vso tekmo sedel na klopi Empolija. Poškodovani Samir Handanović ni bil v postavi Interja, prvi vratar Andre Onana pa je posredoval zelo slabo pri edinem zadetku. Škriniar izključen pet minut pred odmorom Branilec Interja Škriniar je prvi rumeni karton prejel v 25. minuti, nato pa je pet minut pred odmorom napadalca Empolija Francesca Caputa zadel v obraz. Grobo posredovanje ni bilo namerno, vendar se je sodnik Antonio Rapuano takoj