V Ankari ponovitev scenarija iz dvorane Tivoli

Dnevnik 25.01.2023  |  Miha A. Štamcar Miha A.

Odbojkarji ACH Volleyja so v svoji zadnji tekmi v ligi prvakov v skupini E v Ankari vodili že z 2:1 v nizih, na koncu pa so morali priznati premoč domače ekipe Ziraat Bank.

Podobno kot v Ljubljani pred slabima dvema mesecema so bili varovanci Radovana Gačiča tudi v Ankari v zadnjem krogu skupinskega dela lige prvakov v odbojki blizu uspeha, toda ponovila se je zgodba iz dvorane Tivoli, ko je ACH prav tako vodil z 2:1 v nizih. Pred več kot štiri tisoč glasnih navijačev so se v četrtem nizu domači odbojkarji razigrali, prišli do visoke prednosti, ki je v končnici gostje niso več ulovili, nato pa je bil skrajšani odločilni niz zgolj