Brez presenečenja: za lovoriko se bosta na Wembleyju udarila Newcastle in Man Utd

SiolNET 25.01.2023  |  R. P.

Znana sta finalista angleškega ligaškega pokala. 26. februarja se bosta na Wembleyju za lovoriko udarila Newcastle, ki je v torek še drugič zapored premagal Southampton, in Manchester United, ki je v sredo v Nottinghamu zmagal z 2:0 in zanesljivo napredoval. Oba kluba sta zadnji dan prestopnega roka okrepila svoje vrste.

Angleški ligaški pok al, četrtfinale Angleški ligaški pokal, polfinale (povratni tekmi): Torek, 31. januar: Sreda, 1. februar: Sportal Norije je konec, rekord je padel pozno ponoči komentarji: 10 Srake so se zadnjič v finale pokalnega tekmovanja (bil je pokal FA) uvrstile leta 1999, zadnjič pa bili pokalni zmagovalci (pokal FA) daljnega leta 1955. Sportal Derbi preobratov in velika zmaga Arsenala z nenadejanim junakom Angleški ligaški pokal, polfinale (prvi tekmi):