Real po dramatičnem preobratu izločil Oblakov Atletico

SiolNET 25.01.2023  |  R. P., M. P.

V polfinale španskega nogometnega pokala so se uvrstili Athletic Bilbao, Barcelona, Osasuna in Real Madrid, ta je v razburljivem mestnem derbiju v četrtek strl odpor Oblakovega Atletica. Simeonejeva četa je vodila vse do 79. minute, po fantastičnem zadetku rezervista Rodryga za izenačenje pa je v podaljšku sledil popoln preobrat belih baletnikov. Gostitelji so zmagali s 3:1, zadnji zadetek je dosegel Vinicius Jr., ki so si ga pred srečanjem v novem rasističnem napadu neokusno privoščili navijači Atletica.

Španski pok al, osmina finala Sportal Simeone jezen na sodnika. Očital mu je marsikaj. komentarji: 1 Čeprav je bilo pričakovano, da bo popolnoma neokusna provokacija navijačev Atletica še podžgala nogometaše Reala, so tekmo na stadionu Santiago Bernabeu zelo zagrizeno odprli prav gostje. In v 19. minuti tudi prvi zatresli mrežo Thibauta Courtoisa. Koke je s podajo z roba kazenskega prostora lepo našel z leve strani utekajočega Nahuela Molino, ta pa je žogo prečno