Anglež preprečil poraz Kopra v 89. minuti, Bravo zmagal na Hrvaškem

SiolNET 03.02.2023  |  R. P.

Najboljši slovenski klubi se pripravljajo na začetek spomladanskega dela. Koper je v petkovi generalki za tekmo z Mariborom remiziral s slovaškim jesenskim podprvakom Dacom (1:1), Bravo je na Hrvaškem ugnal Opatijo in dočakal prvo zmago v letu 2023, Radomljani pa so premagali Dob. Mura je priprave v Turčiji v četrtek sklenila s porazom proti vodilni ekipi ukrajinskega prvenstva, Dnipru-1.

Sportal Sešlar osrečil Olimpijo, Kronaveter zadel iz kota, rekordna zmaga Domžal Koprčani so v obračunu jesenskih podprvakov Slovenije in Slovaške remizirali z moštvom DAC iz Dunajske Strede. Na Bonifiki se je zmaga nasmihala že gostom iz Slovaške, ki so povedli v 69. minuti prek Srba Željka Gavrića, a je nato v predzadnji minuti izenačil Matthias Fanimo. Osemindvajsetletni Anglež, ki ima tudi nigerijsko državljanstvo in igra na položaju krilnega napadalca, je tako