Bojevniki pretrd oreh za oslabljeni Dallas, veselje v klubu Dragića in Čančarja #video

SiolNET 04.02.2023  |  A. T. K., R. P.

V noči na nedeljo so v ligi NBA odigrali devet tekem. Na delu so bili vsi trije "slovenski" klubi, najtežje delo je imel Dallas, ki je igral brez poškodovanega Luke Dončića in še nekaterih ključnih igralcev. Moštvo Golden State Warriors se je izkazalo za pretrd oreh. Dallas je v gosteh izgubil s 113:119, sta se pa zmage veselila Goran Dragić in Vlatko Čančar. Chicago Bulls so Portland Trail Blazers doma ugnali s 129:121, Denver Nuggets pa s 128:108 Atlanto Hawks.

Liga NBA, 3. februar Dallas je na prvi tekmi v gosteh (sledijo še štiri) slabo začel (40:23 za Golden State po prvi četrtini), potem pa se je dobro upiral, a se za zmago ni izšlo. Pet točk zaostanka je imel minuto in 28 sekund pred koncem, vendar dokončnega preobrata ni zmogel. V ekipi Dallasa sta bila najbolj razigrana Spencer Dinwiddie s 25 točkami, štirimi skoki in štirimi asistencami ter Tim Hardaway (22 točk, štirje skoki in dve asistenci), pri prvakih iz