Čančar z Denverjem brez možnosti, velike spremembe pri Dallasu

SiolNET 05.02.2023  |  R. P., Š. L.

Nedeljsko dogajanje v ligi NBA se je začelo z zmago Orlanda na matineji v Charlottu, nato pa je bilo odigranih še pet tekem. Košarkarji Minnesote Timberwolves so s 128:98 porazili oslabljeni Denver Nuggets, za katere niso igrali poškodovani srbski zvezdnik Nikola Jokić in še trije člani začetne peterke. V njej je bil zato tokrat slovenski reprezentant Vlatko Čančar, ki je v 29 minutah dosegel šest točk, pet skokov in tri podaje. Navijači Dallasa, ki bo naslednjič nastopil v noči na torek, bodo tudi na

Liga NBA, 4. februar Sportal Noro! K Dončiću prihaja zvezdnik lige NBA, a Dallas zapuščata ... komentarji: 21 V nedeljski matineji je Orlando v gosteh premagal Charlotte s 119:113. Izstopal je novinec Paolo Banchero (22 točk in 10 skokov), Wendell Carter Jr. je dodal 20 točk in 12 skokov. Zmagovalca je v veliki meri odločil odstotek izvajanja prostih metov v zadnji četrtini. Gostitelji so od devetih zadeli le enega, gostje pa so imeli bistveno bolj mirno roko ter