Barco rešil pred porazom, nato pa po menjavi ponorel

24ur 17.02.2023

V osrednjem obračunu četrtkovega nogometnega večera na Kanalu A in VOYO sta se pomerila Barcelona in Manchester United, na koncu je bil izid 2:2. Rdeči vragi so vodili z 2:1, nato pa je Katalonce pred porazom rešil Rapinha. Strateg blaugrane Xavi Hernandez je Brazilca slabih deset minut pred koncem posadil na klop, ta pa zamenjave ni ravno dobro prenesel.

Katalonci v domačem prvenstvu blestijo, v Evropi pa so se morali po tretjem mestu v skupinskem delu nogometne Lige prvakov sprijazniti z "drugoligaškim" nadaljevanjem. Žreb jim je že v kvalifikacijah namenil najtežjega možnega nasprotnika, rdeči vragi pa so odločitev o napredovanju prestavili na svoj Old Trafford. V prvem polčasu so bili za odtenek nevarnejši gostje, v nadaljevanju pa so na Camp Nouu padali tudi zadetki. Najprej je zadel Marcos Alonso z glavo za