Poškodba Andetokumba ob že 12. zaporedni zmagi Bucksov

RTV Slovenija 17.02.2023  |  To. G.

V noči na petek so se v Ligi NBA odigrale zadnje tri tekme pred premorom zaradi tekme vseh zvezd. Milwaukee je pri Chicagu s 112:100 svoj zmagoviti niz podaljšal na 12 zaporednih uspehov, a pri tem se je poškodoval Janis Andetokumbo.

Janis Andetokumbo si je na začetku druge četrtine na tekmi proti Bikom poškodoval zapestje in ni mogel nadaljevati igre. Za zdaj še ni jasno, ali bo grški superzvezdnik lahko odpotoval v Salt Lake City na tekmo vseh zvezd in tam igral ali ne. V devetih minutah igre je Andetokumbo dosegel dve točki, sedem skokov in tri podaje, vključno s tisto, s katero je postal najboljši podajalec v zgodovini Bucksov. Nekaj minut po tem, ko je moral s paketa, je "padla" prva