Kaos kmalu po štartu in slaba volja naše tekmovalke

SiolNET 25.02.2023  |  Boštjan Boh

Eva Urevc je po ponesrečeni tekmi v skiatlonu, ko se je zapletla v padec, pri sebi kar nekaj časa preklinjala. Da je bila mera polna, pa se je še nekoliko poškodovala, a njen nastop na nedeljskem ekipnem šprintu ni pod vprašajem.

Sportal Ebba Andersson do zlate kolajne v skiatlonu, Eva Urevc 23. Eva Urevc je na svetovnem nordijskem prvenstvu v Planici v skiatlonu zasedla 23. mesto, kar je nekoliko slabše od njenih pričakovanj. Za to je kriv množični padec, ki se je zgodil kmalu po štartu. Vanj je bila namreč vpletena tudi trenutno naša najboljša tekačica na smučeh. Eva Urevc je v prosti tehniki pridobila nekaj mest. Foto: Grega Valančič/Sportida Popraskana in z bolečino v nogi "Na