Uspešna sobota za judoiste Judo kluba Komenda v Murski Soboti

Domžalec 23.03.2023  |  Petra Petravič

V soboto, 18.3.2023 so se tekmovalci Judo kluba Komenda udeležili uradnega tekmovanja za slovenski pokal, v kategoriji U14 in U16, ki je potekal v Murski Soboti.

Na tatamiju je tekmovalo 203 tekmovalcev iz 35 klubov in 3 držav. Judoisti JK Komenda so vsekakor ponovili uspeh sezone prejšnjega tedna v Žireh, saj so ekipno osvojili 3. mesto ter domov odnesli pokal, Uvrstili so se takoj za JK Apolon Maribor ter JK Bežigrad. Naši tekmovalci so pokazali več kot odlično pripravljenost in s 5x zlato, 3x srebrno in 1x bronasto kolajno osvojili zasluženo ekipno 3. mesto izmed vseh sodelujočih klubov. Na najvišji stopnički so ponosno