Denver v dvoboju vodilnih v drugem polčasu povozil Buckse

RTV Slovenija 26.03.2023  |  T. O.

V Ligi NBA sta se srečali najboljši ekipi Vzhoda in Zahoda, Denver pa je s 129:106 premagal Milwaukee. Prva zvezdnika Jokić in Andetokumbo sta dosegla po 31 točk, pri čemer pa je grški košarkar v drugem polčasu dosegel le sedem točk.

Ko sta se ekipi srečali 25. januarja, je Milwaukee zmagal s 107:99, a Denver je takrat igral brez nosilcev igre. Tokratni dvoboj je bil veliko bolj tekmovalen, ključna pa je bila tretja četrtina. Po izenačenem prvem polčasu (gostje so vodili s 73:76) je namreč Denver naslednjo četrtino dobil s 34:19, zadnjo pa z 32:21. Nikola Jokić je blestel z 31 točkami in 11 asistencami, Jamal Murray s 26 točkami in devetimi asistencami. Janis Andetokumbo je v prvem polčasu