Olimpija trpela, a dosegla že tretjo zaporedno zmago

RTV Slovenija pred 56 minutami  |  T. O.

Hokejisti Olimpije so v 3. krogu Lige IceHL z 2:1 premagali Asiago, čeprav je bil ta v strelih boljši z 22:30 in čeprav zmaji niso izkoristili niti enega od šestih "power playev". Odločil je zadetek Wyatta Egeja v 48. minuti.

Zdi se, kot da Olimpiji igra ni stekla po željah, a vendarle, tu je že tretja zmaga v treh tekmah ob uvodu v sezono Lige IceHL 2024/25! Po zaostanku z 0:1 in po kar nekaj obdobjih premoči gostov v ključnih trenutkih tekme so tri točke vredne še več. Olimpija, za katero je prvič v sezoni zaigral Robert Sabolič, je bila disciplinirana, imela je le eno izključitev (Sabolič v 14. minuti), medtem ko so si gostje nabrali šest dvominutnih kazni, česar sicer Olimpija ni