Domžalčani proti Mariborčanom brez možnosti

RTV Slovenija pred 7 minutami  |  D. S. M., D. S. M.

Koper je v 10. krogu Prve lige v sami končnici tekme vknjižil tri točke proti Kalcerju iz Radomelj (1:0). Maribor je zanesljivo premagal Domžale (3:0).

Domžalčani so v 25. minuti prvi zapretili, po izvedenem kotu je Ažbe Jug branil, toda do odbitka je prišel Abraham Nkwankwo, ki je streljal od blizu, Mariborčane je rešila prečka. Josip Iličić je v 38. minuti streljal z roba kazenskega prostora, vratar Domžal se je izkazal z obrambo. Minuto pozneje je Jan Repas poslal predložek v kazenski prostor, Orphe Mbina pa je natančno meril z glavo. V 43. minuti je 11-metrovko - sodnik jo je dosodil zaradi prekrška Baruce nad