Še verjamejo v čudež

SiolNET 02.02.2023  |  Špela Lenart

Košarkarji Cedevite Olimpije so v sredo vendarle dočakali težko prigarano tretjo zmago v tej sezoni Eurocupa, po kateri ohranjajo še nekaj možnosti za napredovanje v izločilne boje. Ljubljanska ekipa je s 77:73 ugnala Venezio in na krilih dobre obrambe prekinila niz štirih zaporednih porazov. Po krvavo potrebni zmagi se je kamen od srca odvalil tudi strategu Cedevite Olimpije Jurici Golemcu.

Sportal V Ljubljani posijal žarek upanja komentarji: 1 Po nedeljskem polomu proti Budućnosti v ligi ABA (58:80) so košarkarji Cedevite Olimpije odlično odgovorili in v 13. krogu Eurocupa na kolena spravili Venezio. Čeprav tudi tokrat tekma ni minila brez črnih minut ljubljanske ekipe, pa je zasedba Jurice Golemca v zaključku strnila vrste in predvsem na krilih dobre obrambe - prejela je le 73 točk, kar je najmanj v tej sezoni Eurocupa - dosegla svojo tretjo zmago v