Izjemni Kopitar se ne ustavlja

SiolNET 03.03.2023  |  S. K., STA

Los Angeles Kings nadaljujejo odlične predstave v ligi NHL. Kralji so danes zjutraj v domači dvorani v mestu angelov premagali goste iz Kanade Montreal Canadiens s 3:2. Znova se je izkazal slovenski as. Kapetan Kraljev Anže Kopitar je zadel v 49. minuti za vmesni izid 3:1. To je bil že 25. gol v tej sezoni lige NHL za Hrušičana.

Liga NHL, 1. marec Povedli so gostje, ko je v deseti minuti prve tretjine tekme v Crypto.com Areni zadel Josh Anderson ob moštveni premoči za 1:0. Domači so izenačili v osmi minuti druge tretjine, ko je bil uspešen Alex Iafallo. Odločitev o zmagovalcu je prinesla zadnja tretjina. V razmiku ene minute sta zadela dva domača hokejista. Gabriel Vilardi je v 48. povišal na 2:1, Anže Kopitar pa je dobro minuto kasneje zadel za 3:1. Gol Kopitarja: Gostje so hitro