Navijači so se skozi vso tekmo norčevali iz Ronalda in klicali Messija

24ur 10.03.2023

Portugalski nogometni zvezdnik Cristiano Ronaldo po porazu Al Nasra na savdskem prvenstvu proti tekmecu za končno zmagoslavje Al Ittihadu z 0:1 ni skrival jeze. Navijači nasprotnikov so z vzkliki "Messi, Messi!" posipali sol na rano 38-letnika, ki je ob odhodu z zelenice razjarjen brcnil plastenko z vodo. Več v priloženem posnetku.

Cristiano Ronaldo, ki se je pozimi preselil k Al Nasru, kjer bo v prihodnjih dveh letih in pol zaslužil 200 milijonov evrov, je doživel prvi prvenstveni poraz od selitve v Savdsko Arabijo. Ekipa iz Riada se je v domačem prvenstvu pomerila z največjim tekmecem za končno lovoriko in po golu Romarinha v 80. minuti izgubila, s tem pa s točko zaostanka za Al Ittihadom nazadovala na drugo mesto v ligaškem tekmovanju. 38-letnik je bil ob zaključku tekme iz minute v minuto