Indijec v Kaliforniji pisal zgodovino

SiolNET 19.03.2023  |  STA

Indijsko-avstralski par Rohan Bopanna in Matthew Ebden sta zmagovalca v dvojicah na teniškem turnirju ATP-masters serije 1000 z nagradnim skladom 8.345.040 evrov v Indian Wellsu v Kaliforniji. Bopanna, ki je 4. marca dopolnil 43 let starosti, je postal najstarejši zmagovalec mastersa ATP serije 1000.

Sportal Alcaraz se bo v finalu Indian Wellsa pomeril z Medvedjevom Nepostavljena prvaka sta v nedeljskem finalu Indian Wellsa premagala prva nosilca nizozemsko-britansko kombinacijo Wesleyja Koolhofa in Neala Skupskega s 6:3, 2:6, 10:8. "Resnično poseben turnir. Z razlogom se imenuje teniški raj," je dejal indijski veteran, potem ko je osvojil svoj peti pokal zmagovalca na turnirju masters 1000 in prvega v Indian Wellsu. To je bila njegova 24 karierna zmaga na