Med Jesenicami in Cortino bo še vroče

SiolNET 15.04.2023  |  J. L., Pe. M.

Hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice so na četrti tekmi finala alpske lige izgubili na gostovanju proti Cortini z 1:2, skupni izid v zmagah pa je zdaj poravnan na 2:2. Za Jeseničane je zadel Patrik Rajsar v 13. minuti. Prvak bo ekipa, ki bo zmagala štirikrat. Peta tekma bo v torek na Jesenicah.

Sportal Oslabljeni železarji do novega vodstva v finalu Alpska liga, finale, četrta tekma Sobota, 15. april Cortina : HDD Sij Acroni Jesenice 2:1 (1:0, 0:1, 0:1) /2:2/ Olimpijska dvorana, gledalcev 900, sodniki: Lazzeri, Schauer (glavna), de Zordo, Eisl. * Strelci: 0:1 Rajsar (Ulamec, 13.), 1:1 Lacedelli (Saha, Cuglietta, 33.), 2:1 Barnabo (Di Tomaaso, Adami, 50.). * Kazenske minute: Cortina 4, Sij Acroni Jesenice 10. //razmerje v zmagah, igrajo na štiri zmage Po