Dončić se je poklonil kolegom, Obradović jasen: O tem ne želim več razpravljati

SiolNET 11.05.2023  |  Š. L.

Z eno najbolj dramatičnih četrtfinalnih serij v evroligi sta v tej sezoni po dolgih letih zagotovo postregla Real Madrid in Partizan. Madridčani so v sredo na odločilni peti tekmi nadoknadili kar 18 točk zaostanka in se po zmagi z 98:94 uvrstili na zaključni turnir četverice. "Veterani so nas vrnili v igro. Vedo, kako se boriti. To je Real Madrid," je bil po koncu zadovoljen strateg Reala Chus Mateo, medtem ko je bilo v središču pozornosti znova tudi vroče in kaotično dogajanje z druge tekme v seriji, ki

Sportal Real po velikem preobratu izločil Partizan in spisal zgodovino komentarji: 4 Ko je slabih osem minut pred koncem tretje četrtine po zadetem prostem metu Ioannisa Papapetroua Partizan povedel z 59:41, so nekateri navijači Partizana svoje ljubljence verjetno že preslikali na zaključni turnir, ki ga bo konec prihodnjega tedna gostil Kaunas. A košarkarji Reala so nato v domači dvorani, kjer sta zanimiv obračun med drugim spremljala tudi nogometaš Vinicius Jr.