Malteška zaušnica: "Nespametne poteze so pripeljale do hudega poraza"

SiolNET 14.07.2023  |  Pe. M.

Četrtkova uvodna tekma 1. kroga kvalifikacij evropske konferenčne lige se je za nogometaše Domžal končala z nepričakovanim in visokim porazom proti malteškemu Balzanu. Gostje so iz Domžal odpeljali zmago s 4:1 in si pred povratnim srečanjem, ki bo že v torek, priigrali odlično izhodišče. "Nespametne poteze so nas tako pripeljale do hudega poraza," po porazu pravi trener Domžalčanov Simon Rožman.

Sportal Katastrofa v Domžalah, jalova premoč Maribora Domžalčani so v četrtkov dvoboj s četrto ekipo zadnjega malteškega prvenstva Balzanom vstopili kot papirnati favoriti, a jim vloge ni uspelo upravičiti. Še več, večer na domačem stadionu so končali z visokim porazom s kar 1:4. Dobrih tisoč gledalcev je v Domžalah že v 8. minuti videlo gol gostov, ki so pred koncem prvega polčasa po uspešno izvedeni 11-metrovki Jaka Grecha povedli z 2:0, v drugem polčasu pa