Messi vroč v ZDA

SiolNET 26.07.2023  |  J. L., STA

Takojšnji vpliv svetovnega prvaka Lionela Messija v ameriškem nogometu se je nadaljeval v torek, ko je Argentinec dvakrat zadel pri zmagi Inter Miamija s 4:0 nad Atlanto United. S tem je Messi, dobitnik sedmih zlatih žog za najboljšega na svetu, svojo ekipo izstrelil v izločilne boje ligaškega pokala.

Sportal Sanjski debi Lionela Messija! #video Lionel Messi je za svojo novo ekipo čez lužo tekmo prvič začel, potem ko je na pretekli tekmi proti Cruz Azulu v igro vstopil šele sredi drugega polčasa in nato ob prvencu v 4. minuti sodnikovega dodatka zadel s prostega strela za zmago z 2:1. Sin DJ Khaleda je bil vidno ganjen ob stiku z Messijem. Messi consoling DJ Khaled's son who was crying 🥺❤️ pic.twitter.com/UZyhyIAmKS — ESPN FC (@ESPNFC) July 25, 2023 Tokrat je