Messi obnorel Miami in znova blestel #video

SiolNET 03.08.2023  |  R. P., STA

Argentinski nogometni zvezdnik je znova navdušil v dresu Inter Miamija in se z njim uvrstil v osmino finala ligaškega pokala, v katerem nastopajo ameriške ekipe iz lige MLS ter mehiške iz tamkajšnje lige MX. Tokrat je 36-letni svetovni prvak z argentinsko izbrano vrsto dosegel dva gola ob zmagi proti Orlandu.

Sportal Messi vroč v ZDA Argentinski superzvezdnik Lionel Messi je za novo ekipo, ki se ji je uradno pridružil pretekli mesec, drugič začel tekmo in prvič odigral vseh 90 minut. Skupaj je že pri petih zadetkih v vsega 204 minutah na igrišču. Na debiju je v skupinskem delu tega tekmovanja proti Cruz Azulu zadel s prostega strela za zmago z 2:1, proti Atlanti pa je dosegel dva gola (4:0). Prvi zadetek Messija v sedmi minuti: MESSI X ROBERT TAYLOR BANGERS ONLY 🤯🤯