Šeško z dvema zadetkoma v Berlinu potrdil gladko zmago Leipziga

RTV Slovenija 03.09.2023  |  A. G.

Benjamin Šeško je na stadionu An der Alten Försterei v Berlinu vstopil v igro v 75. minuti. Z dvema zadetkoma je potrdil zmago Leipziga. Na zadnji tekmi 3. kroga Bundeslige je bil udeleženec Lige prvakov Union Berlin nemočen proti rdečim bikom (0:3).

Kevin Kampl je odigral vso tekmo, Šeško pa je štiri dni pred tekmo kvalifikacij za Euro 2024 med Slovenijo in Severno Irsko v Stožicah v imenitni formi. Po izključitvi Vollanda Union nemočen Berlinčani so v prvi tekmi nove sezone, v kateri sta se pomerila dva nemška udeleženca Lige prvakov, doživeli prvi poraz. Leipzig je imel vseskozi terensko premoč, ki je bila še očitnejša po rdečem kartonu pri domačih, ki ga je dobil Kevin Volland v 64. minuti (v gleženj je