Celje zapravilo nemogoče, štirje tekmeci neporaženi

SiolNET 20.09.2023  |  Š. L.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v drugem krogu lige prvakov v Zlatorogu izgubili proti Portu z 29:30 (16:9), čeprav so vodili tudi z devetimi goli prednosti. Celjska ekipa se bo 27. septembra v gosteh pomerila z nemškim Magdeburgom.

Rokometna liga prvakov, 1. krog Rokometašem iz Celja se je na premierni domači tekmi obetala prva zmaga v ligi prvakov v sezoni 2023/24. V uvodnih 40 minutah so povsem zasenčili portugalskega prvaka in si priigrali kar devet golov prednosti, v zadnjih dvajsetih minutah pa so - tako kot pred tednom dni na Danskem - plačali davek neizkušenosti. Tekmeci iz Porta so uprizorili prvovrsten preobrat in v Zlatorogu osvojili obe točki. Celje Pivovarna Laško : Porto 29:30