Riera se je posul s pepelom: Nikogar ne bom kaznoval

SiolNET 28.09.2023  |  Rok Plestenjak

Španski strateg Albert Riera je v sredo nepričakovano ostal brez točk proti Aluminiju. Kidričani so v knežje mesto pripotovali kot zadnjeuvrščeni klub 1. SNL, po prvem polčasu zaostajali z 0:1, nato pa v zadnjih 23 minutah po veličastnem preobratu zmagali s 3:1. Celjani so izgubili prvič v tej sezoni, v kateri podirajo mejnike, saj v zgodovini kluba še niso imeli opravka s tako uspešnim začetkom. Novopečeni rekorder Riera je prevzel svoj del odgovornosti za poraz in se že posvetil naslednjemu izzivu,

Sportal Tudi če ga jutri odpustijo, jim bo še vedno hvaležen Zgodovina se (skoraj) ponavlja. V prejšnji sezoni je Albert Riera, ko je prevzel Olimpijo, vstopil v sezono tako suvereno, da je zmagal na uvodnih osmih tekmah in si kmalu priigral lepo prednost pred zasledovalci. Zeleno-beli, ki so pozneje pod njegovim vodstvom osvojili dvojno slovensko krono, so prvič izgubili šele v devetem nastopu. In to ravno na gostovanju v Celju. Na stadionu Z'dežele se je niz