Olimpija ostaja brez domače zmage, je pa tokrat klonila šele v podaljšku

SiolNET 22.10.2023  |  Pe. M.

Hokejisti HK SŽ Olimpija ostajajo brez prve domače zmage v tej sezoni lige Ice. Danes so v Hali Tivoli gostili Bolzano in mu po podaljšku priznali premoč s 3:4. Zadnja domača zmaga IceHL Ljubljančanov ima dolgo brado in sega v drugi december 2022.

Sportal Celovec v stremi goli v manj kot treh minutah odločil zmagovalca Olimpija je bila v prvi tretjini nedeljske tekme v Hali Tivoli veliko boljše moštvo na ledu, na vrata Bolzana je sprožila 13 strelov, a plošček ni in ni hotel v mreži. Zmajem ni uspelo izkoristiti niti številčne premoči dveh igralcev na ledu in po prvih 20 minutah tekme je bil izid 0:0. V drugem polčasu so hokejisti Bolzana izkoristili dve od svojih redkih priložnosti in povedli z 2:0, ko sta