Popolna tekma Goffa: same zaključene podaje, zadetka se je veselil tudi kot lovilec

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  S. J.

Nogometaši Baltimora so v derbiju 4. tedna Lige NFL povozili Buffalo s 35:10 in Billsem prizadejali prvi poraz v sezoni. Blestela sta tekač Derrick Henry in podajalec Lamar Jackson.

Derrick Henry je zablestel že v prvem napadu svoje ekipe, takoj v prvi akciji je dobil žogo, z njo pretekel 87 jardov in dosegel prvi zadetek na tekmi. Do konca tekme je zbral kar 199 jardov. Dobro razpoložen je bil tudi Lamar Jackson (podaje 13/18, 156 jardov), ki je v drugi četrtini podal za dva zadetka in gostitelje popeljal v vodstvo z 21:3. Ob koncu tretje četrtine se je zadetka veselil še v vlogi podajalca. "Billsi so odlična ekipa, odlične igralce imajo na