JERETIČ PREVZEMA UKOM: Na čelo vladnega komuniciranja izkušeni politični strateg

Regional pred 22 dnevi

Vlada je na svoji ustanovni seji za v. d. direktorja urada za komuniciranje imenovala Sebastjana Jeretiča, izkušenega strokovnjaka za komuniciranje in političnega komentatorja, je za STA potrdil Jeretič.

V času prejšnje vlade je urad vodila Petra Bezjak Cirman. Jeretič na spletni strani svojega svetovalnega podjetja Neurovirtu o sebi piše, da je doktor znanosti s področja politologije z dolgoletnimi izkušnjami na področju strateškega in komunikacijskega svetovanja. Znanstveno se ukvarja predvsem s psihologijo odločanja, kjer je posebej pomembna tema odločanje volivcev. "Na podlagi uporabnih ugotovitev sodobne nevroznanosti in vedenjske ekonomije sem razvil celovit

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference