Kino v parku ponovno prihaja v Češminov park

Domžalec pred 4 urami  |  K. B. Z.

Če obstaja dogodek, ki v Domžalah napove začetek poletja, je to zagotovo Kino v parku.

Tudi letos bo Češminov park za nekaj večerov postal velika kinodvorana pod zvezdami, kjer bodo obiskovalci lahko uživali v odličnih filmih, prijetnem druženju in sproščenem poletnem vzdušju. Med 25. junijem in 11. julijem se obeta devet brezplačnih filmskih večerov, ki bodo v Domžale znova privabili ljubitelje filma vseh generacij. Otvoritev bo v četrtek, 25. junija, ko bo ob 20.30 za glasbeni uvod poskrbela skupina Haiku Garden, ob 21.30 pa bo sledila projekcija

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference