ODKRITJE BREZ PRIMERE: V podzemnih bunkerjih našli skoraj tri tone kokaina (FOTO)
Regional pred tremi urami
Avstralska policija je izvedla eno največjih takšnih akcij v zgodovini države.
V kompleksnem sistemu podzemnih bunkerjev v zahodnem Sydneyju so odkrili kar 2,7 tone kokaina, katerega vrednost na črnem trgu ocenjujejo na približno 500 milijonov evrov. Droga je bila skrita pod lažnimi tlemi v treh ladijskih zabojnikih, zakopanih pod zemljo na posestvu v predmestju Londonderry. Na kraju so policisti aretirali moška, stara 21 in 25 let, ki naj bi ob prihodu policije poskušala pobegniti. Obtožena sta posedovanja velike količine prepovedanih drog,