ODKRITJE BREZ PRIMERE: V podzemnih bunkerjih našli skoraj tri tone kokaina (FOTO)

Regional pred tremi urami

Avstralska policija je izvedla eno največjih takšnih akcij v zgodovini države.

V kompleksnem sistemu podzemnih bunkerjev v zahodnem Sydneyju so odkrili kar 2,7 tone kokaina, katerega vrednost na črnem trgu ocenjujejo na približno 500 milijonov evrov. Droga je bila skrita pod lažnimi tlemi v treh ladijskih zabojnikih, zakopanih pod zemljo na posestvu v predmestju Londonderry. Na kraju so policisti aretirali moška, stara 21 in 25 let, ki naj bi ob prihodu policije poskušala pobegniti. Obtožena sta posedovanja velike količine prepovedanih drog,

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference