Nekdanji smučar Bode Miller aretiran

Zurnal24 pred tremi urami  |  B. P.

Bode Miller je bil v začetku meseca aretiran zaradi dveh prekrškov. Izpustili so ga proti plačilu varščine.

V nadaljevanju preberite: Bode Miller je bil aretiran zaradi obtožb o posedovanju drog. OIimpijec se je izrekel za nedolženega in bil izpuščen proti plačilu varščine. Miller se je upokojil leta 2017 in ima s soprogo Morgan šest otrok. Nekdanji alpski smučar Bode Miller je bil 6. junija v Idahu aretiran, je prvi poročal TMZ. Aretirali so ga zaradi posesti drog in pripomočkov za uporabo drog, je razvidno iz sodnih dokumentov, ki so jih pridobili mediji. Smučar, ki se

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference