Oranžno opozorilo: Obremenitev se bo samo še stopnjevala

Zurnal24 pred dvema urama  |  B. P.

Toplotna obremenitev se bo v prihodnjih dneh le še stopnjevala. Možnost nastanka ploh in neviht v sredo ni izključena.

V nadaljevanju preberite: Najvišje dnevne temperature v sredo bodo od 29 do 32 °C, na Goriškem in v Vipavski dolini do 34 °C. Toplotna obremenitev po nižinah se bo stopnjevala. Zaradi izrednega stanja bodo veljale omejitve hitrosti vlakov, posledično bo prihajalo do zamud. Po tem, ko je torkovo popoldne postreglo s plohami in nevihtami na več območjih, se bo ponoči vreme umirilo. Do jutra lahko ponekod še vztraja zmerna oblačnost, a se bo nato jutri dopoldne

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference