"DOVOLJ IMAMO DIVJANJA TEH BREZBRIŽNIH LJUDI": V Ocizli zaskrbljeni, to zahtevajo od županje
Regional pred 5 urami
Prejeli smo anonimno pismo krajanov Ocizle, kjer so postale ceste z začetkom gradnje drugega tira nevarne, kot navajajo.
S problemom, s katerim se soočajo že skoraj šest let, naj bi v tem času seznanili mnoge pristojne – policijo, Občino Hrpelje-Kozina, 2TDK, Medobčinski inšpektorat in redarstvo Sežana. "Dovolj imamo divjanja teh brezbrižnih ljudi mimo mirnega dela vasi, kjer so prisotna na cesti otroška življenja," navajajo v pismu. Zahtevajo, da se postavijo hitrostne ovire, ki bodo učinkovite. Fotografija, ki je bila priložena anonimnemu pismu. Kot so zapisali pisci anonimnega