SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)

Regional pred dvema urama

Danes se je uradno zaključilo šolsko leto in začele so se poletne počitnice.

Ob tej priložnosti je divaška občina vrtčevske in osnovnošolske otroke, uporabnike VDC Divača in CUEV-enota Divača povabila na sladoled. "Sladko presenečenje je bilo namenjeno kot zahvala za ves trud, učenje, delo in vztrajnost skozi leto, kot prijeten začetek poletnih dni," pravijo na Občini Divača. V prihodnjih dneh bo sladoled razveselil tudi uporabnike Doma na Krasu in stanovanjske skupine Društva Vezi. "Uživajte poletje in ustvarite veliko lepih spominov," še

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference