Anže Kopitar: Najtežje je bilo, ko sem šel zadnjič iz dvorane kot igralec
RTV Slovenija pred tremi urami | Leon Andrejka, Televizija
Anže Kopitar je po 20 sezonah v Los Angelesu zaključil izjemno hokejsko kariero. Svežega "upokojenca" je ob robu svetovnega nogometnega prvenstva v LA-ju obiskal novinar Televizije Slovenija Leon Andrejka in z njim opravil daljši pogovor.
26. april. Takrat ste zadnjič odšli iz garderobe kot aktivni hokejski igralec. Kako se zdaj počutite ob koncu kariere? Drugače. Počutim se zelo, zelo dobro. Mogoče je vse skupaj prišlo malo prezgodaj glede na to, da smo izgubili v prvem krogu končnice, ampak to je šport. Naleteli smo na zelo dobro ekipo in izkazalo se je, da nismo igrali dovolj dobro. Ampak ja, zadnjič oditi iz garderobe je bilo nekaj posebnega. Seveda so občutki sladko-kisli, ampak trenutno se