Slovenci odpirajo ljubljanski turnir proti Kanadi

RTV Slovenija pred tremi urami  |  R. K.

Prvi nasprotniki slovenskih odbojkarjev na turnirju Lige narodov v Ljubljani so Kanadčani. Tekma v Stožicah se bo začela danes ob 20.30.

Kanada je na prvem turnirju v Ottawi premagala Francijo in doživela tri tesne poraze. Z 2:3 je izgubila proti Turčiji, ZDA in Nemčiji. V okviru Lige narodov sta se reprezentanci pomerili štirikrat, vse tekme so dobili Slovenci, ki so bili boljši tudi na olimpijskem turnirju v Parizu leta 2024. To je dvoboj šeste in enajste reprezentance na svetovni lestvici. Slovenija je šesta tudi pred drugim turnirjem Lige narodov, Kanada zaseda 13. mesto. Sreda ob 13.00:

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Uporabniške preference